image
image
image
درباره ما

شرکت تولیدی آروند بنا اصفهان

موفقیت ما، حاصل اعتبار شماست.

 

 

شرکت آروند بنا اصفهان

شرکت آروند بنا اصفهان مجری تخصصی انواع سقف وافل است. به طور خلاصه شما می توانید:

فروش قالب وافل را از مجموعه ما بخواهید.

خرید قالب وافل استفاده شده خود را به ما بسپارید.

اجاره قالب وافل را از مجموعه ما بخواهید.

طراحی و بهیه سازی پروژه خود را با ما همراه باشید.

مناسب ترین قیمت قالب وافل را از ما بخواهید.

مجموعه ما قالب های وافل را تولید کرده و در جای جای کشور به شما تحویل خواهد داد. شما می توانید اجرای پروژه های خود، از تهران گرفته تا مشهد، شیراز و اصفهان و کلیه شهرهای کشور را با خیالی آسوده در اختیار ما بگدارید.

برای آشنایی با خدمات شرکت آروند بنا اصفهان و دریافت مشاوره رایگان در مورد سقف و قیمت قالب وافل به ما تماس بگیرید.

معرفی شرکت آروند بنا اصفهان

صنعت ساخت و ساز با توجه به پیشرفت دانش بشری، همواره دستخوش تغییرات و صنعتی سازی بوده است؛با توجه به نیازهای امروز داخل و خارج کشور، شرکت آبا، با داشتن تیم تخصصی از مهندسان و دست اندرکاران صنعت ساخت و ساز ایجاد یک تیم منسجم و فنی را در دستور کار خود قرار داده است. 
توان اصلی شرکت در امر طراحی و اجرای پروژه‌های عمرانی می‌باشد،همچنین واحد تحقیقات و تولید شرکت اقدام به تولید قطعات مهندسی نموده است.همچنین هدف این مجموعه ایجاد ساز و کاری جهت بهبود کارکنان و بهره برداران،افزایش سرعت اجرا،کاهش هزینه های ساخت،بهبود عملکرد لرزه ای سازه ها و کاهش پیامد های زیست محیطی می‌باشد.

شرکت مهندسی آبــــا  در تاریخ 01/ 04/ 1398 با هدف ارائه خدمات مهندسی به صورت شرکت سهامی خاص تأسیس شده و طی شماره 63079 مورخ  23 /06/ 1398 در اداره ثبت شرکتها و مالکیت صنعتی اصفهان به ثبت رسیده است.

رشته و گرایش کاری

موضوع فعالیت شرکت طبق مفاد ماده ۲ اساسنامه عبارت از : طراحی ، محاسبه، نظارت فنی و اجرای کلیه پروژه های عمرانی اعم از فلزی و بتنی ابنیه سبک و سنگین ساخت راه، خرید و فروش،واردات و صادرات کلیه کالا های مجاز بازرگانی و … می‌باشد خدماتی که در حوزه تخصص های اخذ شده در واحدهای مختلف قابل عرضه می باشد عبارتند از:

  1. پیمانکار عمومی  با داشتن کادری مجرب
  2. طراحی و بهینه‌سازی سازه‌­ها شامل انواع سازه‌های صنعتی و غیرصنعتی
  3. تحقیق و پژوهش تولید دانش و اجرای پروژه‌های تحقیقاتی و پژوهشی در حوزه‌های مرتبط
  4. تولید انواع قالب‌های نوین ساختمانی با داشتن ماشین آلات و تکنولوژی­های نوین تولیدی

 

شرکت مهندسی آبــــا با برخورداری از نیروی انسانی متخصص و مجرب و پشتوانه‌ی علمی و تجربی شناخته شده، با استفاده از آخرین استانداردهای مهندسی و تاکید بر اصل رضایت مشتری ، نیازهای مهندسی و مشاوره تخصصی کشور را در پروژه های مختلف عمرانی مرتفع و در تعاملی پایدار با کارفرمایان و شرکت های همکار، راه‌کارهای نوینی را جهت رفع معضلات صنایع مختلف ارائه نموده و توانسته است سهم قابل توجهی در بازارهای داخلی کسب نماید.
همچنین شرکت آبـــا  تولیدات محصولات پلیمری در صنعت ساختمان را نیز از سال 1385 راه اندازی کرده است؛ این مجموعه تولید قالب وافل و یوبوت  را در همان سال و با ظرفیت 1000 قطعه در ماه شروع کرد و با توجه به کیفیت محصول تولیدی و نیاز بازار به محصولات کارآمد ، این گروه صنعتی کیفیت را سرلوحه کار خود قرار داده و با توجه به استقبال از محصولات تولیدی ظرفیت تولید کارخانه در سال 98 به 50000 قطعه در ماه رسیده است.
هم اکنون در این واحد تولیدی 55 نفر به صورت مستقیم و بیش از 200 نفر به طور غیرمستقیم مشغول به فعالیت می باشند و با تولیدات متنوع و محصولات بروز مانند قالب وافل، قالب یوبوت  تمامی نیاز کشور به این محصولات را برآورده میکند. امید است این مجموعه با توجه به پیشرفت در طی سال های گذشته همچنان بتواند این راه را ادامه داده تا گامی باشد هرچند کوچک در سرافرازی کشور عزیزمان

مصرف کنندگان گرامی محصولات ما ، شایسته بهترین ها هستند 

برنامه توسعه شرکت آبا به طور همزمان در دو بعد کمیت و کیفیت ادامه خواهد داشت.

اعضای تیم

متخصصان فناوری ما را بشناسید