فروش قالب وافل

فروش قالب وافل دوطرفه ساده و قالب وافل دوطرفه طرح دار اولین و تخصصی ترین حرفه ی تیم مجرب ما می باشد. قالب های دو طرفه ساده و دوطرفه طرح دار با توجه به طراحی سازه انتخاب شده و با مناسب ترین قیمت و مطمئن ترین گارانتی در اختیار کارفرمایان و پیمانکاران عزیز قرار خواهد گرفت. همچنین سفارش قالب های خاص وافل نیز برای پروژه هایی با طراحی خاص در شرکت آروند بنا  اصفهان امکان پذیر است. اگرچه تولید و فروش آن نسبت به قالب های دیگر وافل کمی زمان بر می باشد. علاوه بر این فروش قالب وافل دست دوم و باز خرید قالب وافل و گارانتی آنها نیز از خدماتی است که می توانید هنگام فروش قالب وافل، در مجموعه ما از آن بهره مند شوید.

خرید قالب وافل

خرید یا بهتر است بگوییم بازخرید قالب های وافل فروخته شده از دیگر خدمات ما است. در صورتی که پس از اتمام پروژه کارفرما قصد فروش قالب های استفاده شده ی خود را داشته باشد، شرکت آروند  بنا اصفهان آمادگی خود را برای خرید قالب های استفاده شده اعلام می دارد. همچنین ما این تضمین را به کارفرمایان و مجریان گرامی در هنگام خرید قالب وافل خواهیم داد، تا در صورت درخواست کارفرما در پایان پروژه قالب های استفاده شده را با قیمتی مناسب بازخرید کنیم. شما می توانید قالب های مستهلک خود را به ما فروخته و وجه نقد دریافت کنید یا با پرداخت هزینه جزیی قالب جدید برای پروژه های دیگر خرید نمایید.

قیمت قالب وافل

قیمت قالب وافل در خرید و فروش و حتی اجاره قالب وافل بسیار مهم است. با توجه به تغییرات قیمت مواد اولیه در تولید وافل این قیمت ها دارای نوسان می باشند. قالب های وافل ما دارای اقتصادی ترین قیمت می باشند. چراکه ما خود تولید کننده این قالب های وافل هستیم و با حذف واسطه ها و کوتاه کردن دست دلالان توانسته ایم با قیمت مقرون به صرفه ای آنها را در اختیار شما قرار دهیم. شما کاربران گرامی می توانید برای مشاوره و استعلام قیمت قالب وافل با شماره های داخل سایت تماس گرفته و از قیمت روز کلیه خدمات ما آگاه شوید.

اجاره قالب وافل

اجاره قالب وافل در بسیاری موارد بهترین گزینه است. در صورتی که تعداد سقف های وافل کمتر از 3 باشد اجاره قالب وافل اقتصادی ترین و مناسب ترین پیشنهاد ما به کارفرمایان و مهندسان می باشد. در پروژه هایی که خرید قالب وافل برای کارفرما توجیه اقتصادی ندارد مجموعه آروند  بنا  اصفهان پس از دریافت ضمانت، مراحل اجاره قالب وافل را طی خواهد نمود. قالب های وافل اجاره ای طبق درخواست کارفرما می تواند نو و یا دست دوم باشند. تفاوت اجاره قالب نو با قالب دست دوم در قیمت و همچنین میزان مقاومت نهایی سقف وافل و نمای اکسپوز آن است.

طراحی سقف وافل

طراحی سقف وافل کاملا امری تخصصی و حائز اهمیت می باشد. اگرچه طراحی سقف وافل هزینه بسیار ناچیزی در مقایسه با قیمت کل سازه دارد ولی از مهم ترین اصول اجرای ساختمان است. لذا انتخاب مجموعه ای با تجربه و آشنا به استانداردهای روز دنیا در زمینه ساخت و ساز برای طراحی اولیه، از مهم ترین اصول تضمین یک ساختمان بهینه و ایمن می باشد. تیم آروند بنا اصفهان با به کارگیری افراد با تجربه و نخبه در این زمینه تمام تلاش خود را برای طراحی بهینه، مقاوم، اصولی و از همه مهمتر مقرون به صرفه می کند. علاوه بر آن تیم آروند بنا اصفهان متعهد می شود تا طراحی انجام شده مورد تایید مراجع ذی صلاح قرار بگیرد. بنابراین برای طراحی ساختمان خود با سقف وافل می توانید با خیالی آسوده روی ما حساب کنید. همچنین این امکان در سایت آروند  بنا اصفهان فراهم شده تا از سه طریق اینترنتی، حضوری و تلفنی با ما در ارتباط باشید.

اجرای سقف وافل

اجرای تخصصی سقف وافل در سراسر کشور عزیزمان از دیگر فعالیت های مجموعه ما می باشد لذا برای دیدن نمونه کار های اجرایی در ابعاد و شهرهای مختلف با ما تماس بگیرید. همچنین با بازدید پروژه های انجام شده، از کیفیت بالا و نمای زیبا سقف مطمئن شوید. مراحل اجرای پروژه شما به این ترتیب خواهد بود که ابتدا نقشه سازه شما را بررسی می کنیم. سپس قیمت پیشنهادی ارائه می گردد. در صورت توافق، جلسه حضوری و بازدید از پروژه های ما انجام می شود. پس از توافق نهایی وارد مرحله عقد قرارداد و اجرای سقف وافل می گردیم. تیم آروند بنا  اصفهان با یک برنامه دقیق و زمان بندی شده کار پروژه را به نحو احسنت پیش می برد و طبق بازه زمانی مشخص پروژه را با تمام رعایت الزامات و استانداردها و همچنین طبق نقشه های طراحی شده به پایان می رساند. همچنین نهایت تلاش خود را می کند تا در کاهش هزینه های نهایی ساختمان نقش موثری داشته باشد.

مشاوره رایگان سقف وافل

تصمیم گیری و انتخاب سازه مناسب (ساختمان بتنی یا فولادی و …) و یا انتخاب سیستم باربر و سقف مناسب به عنوان مثال قالب وافل یک طرفه یا دوطرفه نیازمند تجربه و دانش فنی می باشد. مجموعه ما آماده ارائه خدمات مشاوره و بررسی نقشه سازه و معماری شما به صورت رایگان است. پس از مشاوره شما قادر خواهید بود متناسب با پروژه بهترین گزینه را از بین خرید قالب وافل، فروش و یا اجاره قالب های وافل انتخاب کنید. همچنین پس از مشاوره در زمینه چگونگی انجام روند پروژه با توجه به نوع سازه و متراژ آن اقتصادی ترین راهکار، طراحی و ابعاد قالب وافل به شما پیشنهاد می گردد.